2 grudnia 2020 roku, organizacja i pełny węzeł projektu Bitcoin Unlimited jest gospodarzem tygodniowego hackatonu, który ma na celu budowanie przyszłości finansów poprzez wykorzystanie zdecentralizowanej sieci kryptograficznej Bitcoin Cash. Wydarzenie nazwane „Coinparty 2020“ ma na celu uzyskanie najlepszych na świecie talentów kryptograficznych do konkurowania o nagrody pieniężne Bitcoin Cash o wartości 17 tys. dolarów.

Społeczność kryptofinansowa rozrosła się masowo w 2020 roku

Społeczność kryptofinansowa rozrosła się masowo w 2020 roku, a w tym roku pojawiło się wiele nowych i ekscytujących innowacji. Bitcoin Unlimited (BU) chce wnieść kilka użytecznych innowacji do sieci Bitcoin Cash (BCH) i organizacja organizuje hackaton, aby wzmocnić ten cel.

Impreza nosi nazwę „Coinparty 2020“ i jest wspierana nie tylko przez BU, ale także przez zespół równorzędnych zwolenników elektronicznej gotówki Satoshi’s Angels i firmowych protokołów generalnych, jak również.

„Dołącz do naszego hackatonu, aby współpracować i rywalizować z najlepszymi talentami kryptograficznymi z całego świata“, szczegóły na stronie internetowej wydarzenia. „Witamy utalentowanych ludzi z różnych środowisk, w tym: deweloperów, marketerów, projektantów i ludzi biznesu. CoinParty jest dla każdego, kto chce zbudować niesamowite narzędzia blockchain i produkty wykorzystujące kryptokurrency“, dodaje strona internetowa.

Nagrody bitcoin cash (BCH) o wartości 17 tys. dolarów zostaną podzielone na różne grupy fokusowe, takie jak Coinparty all-stars, user focus i nagroda Nakamoto. Ogłoszono sześciu sędziów, w tym głównego programistę BU Andrew Stone’a, inżyniera BU Andrea Suisani, Josha Greena z Bitcoin Verde, inżyniera personelu Coinbase Josha Ellithorpe’a, programistę BCHN Calina Caliau i głównego programistę General Protocol Jonathana Silverblood.

Uczestnikom będą doradzać wykwalifikowani eksperci

Uczestnikom będą doradzać wykwalifikowani eksperci, tacy jak Eléonore Blanc, kierownik ds. marketingu Satoshi’s Angels, Fernando Pelliccioni, Dagur Valberg, James Cramer, dyrektor generalny Simpleledger.cash oraz Rosco Kalis, starszy programista General Protocol. Gospodarzami wydarzenia Coinparty 2020 będą również John Moriarty i Paul Wasensteiner. Coinparty rozpoczyna się 2 grudnia, wraz z założeniem zespołu, ideą i ceremonią otwarcia Coinparty.

Od 4 do 7 grudnia odbędą się wywiady na żywo z niektórymi drużynami, ponieważ widzowie będą otrzymywać na żywo informacje o postępach. Końcowe prezentacje na temat każdego z projektów odbędą się 8 grudnia, po czym sędziowie Coinparty przeprowadzą obrady i 9 grudnia odbędzie się oficjalna ceremonia wręczenia nagród.

Osoby zainteresowane uczestnictwem w tegorocznym spotkaniu Coinparty 2020 mogą zarejestrować się za pomocą tego dokumentu internetowego. Osoby te mogą również zostawić swój adres e-mail w celu uzyskania aktualnych informacji na temat zbliżającego się hackatonu Coinparty.